Náš team

Beáta
Jiránková

Kontateľka
jirankova@reanitra.sk
+421 903 342 754
+421 37 6566 837

Patrik
Jiránek

Konateľ
jiranek@reanitra.sk
kalkulacie@reanitra.sk
+421 903 247 536
+421 37 6566 837

Mgr. Jaroslav
Černák

Grafik
cernak@reanitra.sk
+421 903 341 350
+421 37 6566 837

Radka
Pastierová

Grafik
grafika@reanitra.sk
+421 903 341 350
+421 37 6566 837

Viliam
Rozsnyó

Tlačiar

Milada
Kašparovská

Vedúca knihárne

Kto sme

REA pôsobí v polygrafii od roku 1992. Pôvodným zameraním firmy bola hlavne potlač a predaj reklamných predmetov. Postupným vývojom sa ťažiskovou náplňou stala ofsetová tlač a služby s ňou súvisiace - príprava do tlače a grafické práce.

Prelomovým bol rok 2016 keď sme zakúpili nový päťfarebný ofsetový stroj KBA PERFORMA 74 a lepiaci stroj na krabice. Vzhľadom na tlačový formát, rýchlosť tlače a následného spracovania je naša technológia zameraná na veľké a stredné náklady, pri ktorých je výroba najefektívnejšia. Kvalita tlačového výstupu patrí v pomyselnom technologickom rebríčku na prvé priečky.Nízke náklady tlačovín, Vám radi vytlačíme na digitálnom stroji KONICA už od 1 ks..

Dôležitou a dnes už neoddeliteľnou súčasťou firmy je chránená dielňa, ktorá napomáha vyššej kvalite života ľuďom so zdravotným postihnutím.

Chránená dielňa

Pravdepodobne už viete, že ak zamestnávate viac ako 20 ľudí (vrátane), vaša firma má povinnosť zamestnávať tiež občanov so zdravotným postihnutím. Neplnenie tejto povinnosti je zo strany štátu sankciované čiastkou 951 Eur.

Tomuto odvodu sa môžete vyhnúť tzv. náhradným plnením. Ak zadáte zákazku chránenej dielni v minimálnom objeme 845 Eur s DPH vyhnete sa povinnosti platiť sankciu štátu, pomôžete dobrej veci a v hodnote 845 Eur s DPH získate tovar alebo služby užitočné alebo nevyhnutné pre chod vašej firmy.

Chránená dielňa REA vám umožní náhradné plnenie pri takmer všetkých druhoch tlačiarenských prác: kalendáre, etikety, skladačky na lieky, letáky, katalógy, trhacie a samoprepisovateľné bloky, navštívenky, hlavičkové papiere... Samozrejme sa tiež postaráme o kompletnú dokumentáciu, aby vaša zákazka mohla byť riadne uznaná ako náhradné plnenie. Potrebujete tlačiarenské služby? Zadajte zákazku chránenej dielni REA a ušetrite!

Čo pre vás môžeme urobiť?
Môžeme pre vás a za vás urobiť veľké množstvo práce na ktorú sú potrebné šikovné ruky. Napríklad: lepenie obálok, vreciek, krabičiek, CD obalov, vkladanie darčekov k prospektom, gumičkovanie, znášanie, skladanie, triedenie a balenie reklamných a iných predmetov podľa vašej špecifikácie. A mnoho, mnoho ďalšieho, spýtajte sa nás...

Chránená dielňa REA
S podporou Európskeho sociálneho fondu tlačiareň REA podporuje zamestnávanie občanov so zdravotným postihnutím. Cieľom je vytvorenie rovnakých príležitostí a pomoc pri zníženej konkurencieschopnosti handikapovaných ľudí na trhu práce.

Ofsetová tlačiareň REA týmto zabezpečuje implementáciu Národného projektu č.II "Podpora zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím", ktorý je spolufinancovaný Európskou úniou, z prostriedkov ESF.

štatút chránenej dielne na stiahnutie (PDF)